,

Jak wyglądają opinie o Superbet?

Superbet to jedna z najmłodszych firm na polskim rynku w kanale online. Rumuński operator rozpoczął działania na terenie naszego kraju od punktów stacjonarnych, jednak w 2020 roku zmienił strategię i zaatakował sektor online. Jak wyglądają opinie na temat tego bukmachera?

Superbet – co to za firma?

Superbet to rumuński bukmacher, który ma doświadczenie na wielu różnych rynkach. Przede wszystkim jest to firma, która zdominowała wydarzenia na swoim krajowym podwórku, a niektórzy porównują ją do STS-u na polskim rynku, jednak trzeba przyznać, że Superbet jest zdecydowanie większym brandem, który z powodzeniem radzi sobie również w innych krajach.

Superbet pojawił się na polskim rynku już kilka lat temu, kiedy to rozpoczął działania w punktach stacjonarnych. Ambasadorem tego operatora został Jerzy Dudek, który kontynuuje swoją współpracę do dziś. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że inwestycja w punkty stacjonarne nie była strzałem w dziesiątkę. Superbet miał problemy, aby konkurować z najbardziej rozpoznawalnymi branżami, jak chociażby Fortuna czy STS, które dominowały rynek placówek stacjonarnych.

Obecnie firma Superbet koncentruje się na terenie naszego kraju na rozwijaniu kanału online. Najnowsze statystyki pokazują, że po kilku latach działań na tym sektorze rynkowym Superbet należy już do czołówki i ma 3. pozycję w % udziale. Rumuński bukmacher zmniejszył również dystans dzielący go od czołówki, czyli firm STS i Fortuny.

Superbet opinie – jak wyglądają?

Superbet opinie na początku działalności tego bukmachera w naszym kraju nie były najlepsze. Wiele osób zwracało uwagę przede wszystkim na słabe kursy, a także ciężkie zapisy w ofercie zakładów. Trzeba jednak przyznać, że przez kilka lat naprawdę wiele się zmieniło. Superbet zainwestował przede wszystkim w doświadczoną kadrę pracowników, która okazała się metodą na sukces. Na początku działalności tego operatora w kanale online oferta zakładów mogła być skomplikowana dla graczy, co utrudniało obstawianie. Popularny zakład BTTS, czyli obie drużyny strzelą gola, był oznaczony jako NN, co było niezrozumiałe dla klientów. Podobnie było również z innymi rynkami, ale problem został bardzo szybko rozwiązany.

Opinie na temat bukmachera w ogólnym ujęciu są bardzo pozytywne. Oczywiście, jak w każdym przypadku znajdzie się kilku klientów, którzy będą narzekać, jednak nie da się otworzyć bukmachera bez negatywnych komentarzy ze strony graczy, którym nie wchodzą kupony lub mają problemy z funkcjonowaniem aplikacji na starych telefonach. Obiektywnie analizując aktualne opinie graczy na temat poszczególnych operatorów na grupach typerskich, czy też w komentarzach – nie ma wątpliwości, że Superbet to obecnie najchętniej wybierana firma. Nowi klienci chętniej korzystają z usług tego operatora, ponieważ mają tutaj najwięcej ciekawych opcji na start, a także również już po rozpoczęciu gry. Superbet bukmacher gwarantuje wiele ciekawych promocji dla stałych klientów, co jest innowacyjnym podejściem, jeśli porównamy to z działaniami konkurencyjnych brandów. Większość firm na polskim rynku koncentruje się przede wszystkim na tym, aby pozyskać gracza, więc dbają głównie o sekcję oferty powitalnej. Superbet pokazuje, że stali klienci są równie ważni, a może nawet ważniejsi, ponieważ retencja jest kluczowa dla sukcesu całego biznesu. Gracze, którzy otworzą konto, wykorzystają ofertę powitalną, a następnie uciekną od danego bukmachera, to większy problem, niż niektórzy mogą sobie wyobrażać. Ogólnie, że w takim przypadku grają oni za pieniądze doładowane przez operatora i bonusy, a nie własną gotówkę.

Superbet – innowator na polskim rynku

Z perspektywy czasu można również powiedzieć, że bukmacher Superbet stał się innowatorem na polskim rynku. To właśnie rumuński operator odpowiada za wprowadzenie do naszego kraju specjalnych boostów związanych z poszczególnymi wydarzeniami. Zakłady, które były popularne w UK, udało się przenieść do Polski ze sporym sukcesem. Superbet rozpoczął tego typu działania przed Mistrzostwami Europy w 2021 roku, gdzie oferował opcję skorzystania z kursów 100/200, a obecnie nawet 300 na szczególne wydarzenia, jak chociażby wygrane reprezentacji Polski, czy też innych zespołów. Można więc w takim przypadku postawić kupon za 2 zł, a grać nawet o 600 zł bonusu. Jest to znakomita opcja akwizycyjna, aby budować bazę nowych graczy i pozyskiwać ruch związany z wydarzeniami.

Superbet odpowiada również za wiele innych kampanii promocyjnych, które się sprawdziły i ostatecznie zostały wykorzystane również przez innych operatorów. Opinie na temat Superbet w tym momencie są znakomite.

Najlepsza aplikacja mobilna

Na przestrzeni lat można było zaobserwować ogromny przeskok związany z obstawianiem przez Internet. W przeszłości typowanie u bukmachera kojarzyło się graczom przede wszystkim z wizytą w punkcie stacjonarnym i skreśleniem kuponu. Obecnie czasy zmieniły się na tyle, że statystyki pokazują, iż ponad 70-80% graczy obstawia online, głównie za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego. Nic więc dziwnego, że jednym z najważniejszych punktów, o które muszą zadbać bukmacherzy, jest właśnie znakomita aplikacja mobilna.

Superbet pod kątem aplikacji mobilnej jest uznawany za graczy za jednego z najlepszych operatorów na rynku. Obiektywnie wysokie miejsce w notowaniach zajmuje również bukmacher Betclic, który dostosował apkę do młodszego sektora klientów związanego z freak fightami. Superbet ma w tym przypadku inne podejście, jednak gracze nie mają wątpliwości, że apka tego bukmachera to rynkowa czołówka. Jest ona przede wszystkim dostępna dla 2 systemów operacyjnych, co również jest bardzo ważną informacją dla graczy. Superbet opinie związane z aplikacją mobilną są bardzo pozytywne!

Superbet TV – znakomita opcja dla graczy

Jedną z najbardziej niedocenianych, ale jednocześnie znakomitych opcji, którą oferuje bukmacher Superbet, jest TV. Mowa tutaj konkretnie o Superbet TV. Pozostali z bukmacherów na polskim rynku oferują możliwość oglądania transmisji na swoich platformach po wpłaceniu określonych środków pieniężnych lub też zawarciu zakładów w okresie około 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. Superbet ma w tym przypadku bardziej innowacyjne podejście i wymaga po prostu zalogowania na konto. Nie trzeba więc wpłacać środków, żeby obejrzeć dane, wydarzenie, dlatego też rozgrywki w ramach Superbet TV można określić mianem darmowych.

Oglądanie wydarzeń w Superbet TV to znakomita opcja dla graczy, którzy lubią obstawiać na żywo. W ramach tej funkcjonalności można oglądać mecze koszykarskie, tenisowe, piłkarskie czy inne sporty, które są akurat dostępne. Dla fanów piłki nożnej mamy znakomitą informację, ponieważ Superbet pokazuje na swojej stronie takie rozgrywki, jak chociażby ligę hiszpańską, francuską, włoską i niemiecką. Jeśli nie masz dostępu do telewizji, która regularnie pokazuje te ligi, to Superbet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wyciąga pomocną dłoń. Darmowe Superbet TV również poprawia opinie wśród graczy.

Walki MMA na żywo możesz oglądać w Internecie!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

Nikodem Potocki
Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.