,

Siatkówka transmisje online i mecze na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Sprawdź listę nadchodzących meczów siatkówki i dowiedz się gdzie oglądać transmisje online z najpopularniejszych rozgrywek takich jak PlusLiga, Liga Mistrzów siatkarzy, Liga Mistrzów siatkarek, Liga Siatkówki Kobiet i wiele więcej. W poniższym zestawieniu można sprawdzić gdzie oglądać mecze siatkówki online na żywo w internecie i tv.

Siatkówka transmisje na żywo w TV

Transmisje z meczów siatkówki na żywo w telewizji pokazywane są głównie na takich kanałach jak Polsat Sport i TVP Sport.

Od wielu lat grupa telewizyjna Polsat udostępnia na swoich sportowych antenach mecze z takich rozgrywek jak PlusLiga, liga siatkówki kobiet, pierwsza liga siatkówki mężczyzn, Liga Mistrzów siatkarzy oraz Liga Mistrzów siatkarek. Ponadto kanały Polsatu Sport i TVP Sport pokazują mnóstwo innych spotkań z udziałem między innymi reprezentacji Polski w ramach takich rozgrywek jak Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

Kanał sportowy TVP Sport dostępny jest naziemnej telewizji cyfrowej oraz u wszystkich operatorów telewizji kablowych i satelitarnych. Stacje telewizyjne Polsatu Sport oferowane są natomiast jako dodatkowo płatne pakiety kanałów przez wybrane kablówki, a także przez platformę satelitarną Polsat Box Go.

Siatkówka mecze i transmisje na żywo w internecie

Mecze siatkówki na żywo, które pokazywane są przez Telewizję Polską można oglądać w serwisie internetowym sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport. Jest ona udostępniona na urządzenia mobilne i telewizory.

Transmisje ze spotkań siatkówki online można również oglądać na platformie Polsat Box Go. Serwis ten udostępnia wszystkie transmisje pokazywane na kanałach Polsatu Sport. Aby uzyskać dostęp do transmisji należy opłacić miesięczną subskrypcję, w ramach której uzyskuje się dostęp do pakietu Polsatu Sport. Platforma Polsat Box Go dostępna jest na ekranach komputerów, urządzeń mobilnych, a także telewizorów.

Siatkówka mecze i transmisje online za darmo

Serwisy Fortuna TV, Superbet TV oraz Betclic TV udostępniają transmisje z meczów siatkówki za darmo w internecie. W ofercie wymienionych serwisów dostępne są między innymi wszystkie mecze Ligi Mistrzów siatkarzy i siatkarek. Ponadto można również oglądać wiele innych rozgrywek i turniejów takich jak Mistrzostwach Świata czy Mistrzostwa Europy.

Aby skorzystać z oferty wspomnianych platform i oglądać mecze siatkówki za darmo należy utworzyć konto klienta u jednego z bukmacherów. Każda z firm udostępnia transmisje za pośrednictwem swojej strony internetowej, a także aplikacji przygotowanych na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.