,

Snooker transmisje online i mecze na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Prezentujemy listę nadchodzących turniejów i meczów snookera, które można oglądać na żywo w tv i online w internecie. Sprawdź dostępne wydarzenia i oglądaj snooker na żywo korzystając z serwisów internetowych. Z wielu meczów snookera można oglądać darmowe transmisje online.

Snooker transmisje na żywo w TV

Transmisje z turniejów i meczów snookera na żywo w telewizji udostępniane są przez telewizję Eurosport. Najciekawsze turnieje rozgrywane na całym świecie udostępniane są przez kanały telewizyjne Eurosport 1 i Eurosport 2. Kanały te można oglądać po wykupieniu sportowego pakietu u jednego z operatorów telewizji kablowej lub satelitarnej.

Niektóre turnieje snookera udostępnia również kanał TVP Sport, a także serwis internetowy sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport.

Snooker mecze i transmisje na żywo w internecie

Aby oglądać transmisje snookera na żywo w internecie należy wykupić pakiet kanałów Eurosport na jednej z legalnych platform streamingowych. Kanały Eurosportu oferowane są w serwisach player.pl i eurosportplayer.

Miesięczny dostęp do subskrypcji obejmującej kanały telewizyjne Eurosportu wynosi 15 zł. Obydwie platformy, zarówno player.pl, jak i Eurosport Player udostępniają transmisje za pośrednictwem swoich serwisów internetowych, aplikacji mobilnych i aplikacji na telewizory.

Snooker mecze i transmisje online za darmo

Oglądanie bezpłatnych transmisji online w internecie z meczów snookera, a także z wielu innych dyscyplin i rozgrywek sportowych dostępne są w serwisach Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV.
Legalne firmy bukmacherskie za pośrednictwem swoich stron internetowych, a także aplikacji na urządzenia mobilne udostępniają legalne i darmowe transmisje z wielu rozgrywek.

Aby skorzystać z oferty wspomnianych serwisów bukmacherskich należy utworzyć konto klienta wypełniając formularz rejestracyjny. Po zarejestrowaniu się każdy klient ma możliwość oglądania transmisji na komputerze, smartfonie oraz tablecie.

Brak transmisji i meczów na żywo na wybranym kanale w wybranym dniu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.