,

MMA transmisje na żywo i stream online w internecie. Gdzie oglądać?

Oglądaj walki i gale MMA na żywo w internecie i telewizji. W naszym serwisie prezentujemy informacje gdzie oglądać MMA online, a także gdzie udostępniane tsą transmisje za darmo. Wystarczy wybrać galę lub walkę z poniższej listy.

MMA transmisje na żywo w TV

Stacja telewizyjna Polsat Sport to główny kanał, na którym pokazywane są najciekawsze Gale MMA na żywo.

Telewizja Polsat udostępnia na swoich kanałach sportowych między innymi Gale takich federacji jak UFC, FEN, Babilon, MMA. Do niedawna telewizja Polsat udostępnia również transmisje z wybranych Gal KSW.

W TVP Sport również można oglądać MMA na żywo w TV. Telewizja Polska posiada prawa do udostępniania transmisji ze wszystkich gal MMA Bellator, a także Professional Fighters League.

MMA transmisje na żywo w internecie

Aby oglądać transmisje MMA na żywo w internecie należy uzyskać dostęp do jednej z platform streamingowych. Telewizja Polska udostępnia swoim użytkownikom stronę internetową sport.tvp.pl, a także aplikację TVP Sport, która dostępna jest na smartfony, tablety i telewizory. Wszystkie Gale MMA Bellator oraz Professional Fighters League można więc oglądać całkowicie za darmo korzystając z oferty Telewizji Polskiej.

Galę MMA na żywo udostępnioną przez telewizję Polsat można natomiast oglądać w serwisie Polsat Box Go. Dostęp do abonamentu obejmującego kanały telewizyjne Polsatu można uzyskać za 40 zł miesięcznie. W ofercie sportowego pakietu oprócz kanałów Polsatu Sport dostępne są również stacje telewizyjne Eleven, Eurosport i Polsat Sport Premium.

Wszystkie Gale federacji KSW można oglądać w serwisie Viaplay. Miesięczna subskrypcja, która umożliwia oglądanie Gal KSW, a także innych wydarzeń sportowych na platformie Viaplay można wykupić już za kwotę 34 zł.

Należy pamiętać, że znaczna większość Gal MMA na żywo w internecie i pokazywana jest w systemie pay-per-view. Doskonałymi przykładami federacji, które swoje wydarzenia udostępniają w ppv są między innymi Fame, Gromda, Punchdown oraz FEN.

MMA transmisje online za darmo

Transmisje MMA za darmo z wybranych wydarzeń federacji takich jak MMA Bellator można oglądać na sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport.

Bezpłatna transmisja online z wielu rozgrywek, lig i dyscyplin sportowych można również oglądać u bukmacherów Fortuna, Betclic Superbet. Każdy użytkownik, który zarejestruje bezpłatne konto na stronie internetowej jednego z podanych bukmacherów może uzyskać dostęp do darmowych transmisji, które można oglądać na komputerze, smartfonie oraz tablecie.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.