,

Tenis transmisje online i mecze na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Transmisje meczów tenisa na żywo w internecie i telewizji to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych. Każdego dnia można oglądać transmisje tenisa online, a także darmowe transmisje na żywo w internecie z wybranych meczów i turniejów. Sprawdź gdzie oglądać tenis na żywo, a także gdzie udostępniany jest stream online za darmo.

Tenis transmisje na żywo w TV

Mecze tenisa na żywo w telewizji pokazywane są przez najpopularniejsze kanały telewizyjne działające na terenie Polski.

Tenis transmisje z meczów tenisa w ramach rozgrywek ATP pokazywane są na kanałach Polsatu Sport. Główny kanał sportowy Polsatu, a także pozostałe stacje telewizyjne udostępniają najciekawsze turnieje, w których występują między innymi Hubert Hurkacz i Łukasz Kubot.
Kibice, którzy chcą oglądać turnieje tenisowe WTA na żywo w telewizji muszą wykupić pakiet kanałów Canal+.

W przypadku turnieju Wielkiego Szlema transmisje z większości turniejów (Australian Open, French Open i US Open) pokazywane są przez telewizję Eurosport. W przypadku turnieju Wimbledon prawa do transmisji ma telewizja Polsat.

Tenis mecze i transmisje na żywo w internecie

Aby oglądać tenis na żywo na kanałach telewizyjnych Polsatu Sport, Polsat Sport Extra i Polsatu Sport News na żywo w internecie należy wykupić sportowy pakiet na platformie Polsat Box Go. Opłata za dostęp do pakietu wynosi 40 zł. Oprócz kanałów Polsatu Sport użytkownik uzyskuje również dostęp do transmisji pokazywanych na kanałach Eurosportu i Eleven Sports.

Kanały sportowe Eurosportu i Canal+, na których można oglądać wybrane turnieje Wielkiego Szlema oraz wszystkie najciekawsze mecze turniejów WTA udostępniane są na legalnych platformach streamingowych Canal+online i player.pl. Dostęp do kanałów Eurosportu można wykupić w serwisie Player już za 15 zł. Kanały telewizyjne Canal+ dostępne są natomiast na platformie Canal+online za 20 zł za dostęp do abonamentu w pierwszym miesiącu.

Tenis mecze i transmisje online za darmo

Darmowe transmisje online z meczów tenisa udostępniane są przez legalne firmy bukmacherskie Fortuna, Betclic i Superbet. Każdy użytkownik, który utworzy konto klienta na wymienionych serwisach bukmacherskich uzyska dostęp do wszystkich turniejów ATP, WTA, ATP Challenger oraz ITF.

Po zarejestrowaniu konta u jednego z bukmacherów Fortuna, Superbet lub Betclic wystarczy wyszukać turniej lub mecz w ofercie zakładów. Przy każdym spotkaniu, z którego dostępna jest transmisja pojawia się ikonka Play, po naciśnięciu której stream uruchamia się w oknie przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.