,

Formuła 1 transmisje na żywo i stream online w internecie. Gdzie oglądać?

Transmisje z wyścigów Formuły 1 należą do jednych z najbardziej popularnych wydarzeń sportowych. Sprawdź gdzie oglądać wyścigi Formuły 1 na żywo w internecie, a także gdzie udostępniane są transmisje F1 online.

Formuła 1 transmisje na żywo w TV

Aktualnie trwający sezon Formuły 1 na żywo w TV pokazywany jest na kanałach Eleven Sports. Grupa telewizyjna Eleven pokazuje na swoich głównych antenach wszystkie treningi, kwalifikacje, a także wyścigi. Stacje telewizyjne Eleven Sports dostępne są w pakiecie kanałów, które można wykupić za kwotę około 15 zł. Pakiet Eleven dostępny jest w telewizjach kablowych oraz satelitarnych.

Formuła 1 transmisje na żywo w internecie

Aby oglądać transmisje Formuły 1 na żywo w internecie należy wykupić dostęp do kanałów Eleven w serwisie streamingowym Canal+online lub player.pl.

Obydwie platformy umożliwiają oglądanie kanałów Eleven Sports na ekranach komputerów, na których można korzystać ze strony internetowej, a także na smartfonach, tabletach i telewizorach po zainstalowaniu dedykowanej na dane urządzenie aplikacji.

W ofercie platformy player.pl kanały Eleven udostępniane są za kwotę 15 zł. Podana cena dotyczy miesięcznego abonamentu, z którego można zrezygnować w każdym momencie - użytkownik nie wiąże się długoterminową umową. W ofercie platformy Canal+online kanały Eleven udostępnione są w pakiecie razem ze stacjami telewizyjnymi Canal+ i Polsat Sport Premium. Cena za pierwszy miesiąc subskrypcji wynosi 35 zł, a w kolejnych miesiącach 60 zł. Podobnie jak w przypadku serwisu Player z usługi można zrezygnować w każdym momencie jej trwania bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Formuła 1 transmisje online za darmo

Niestety wyścigi Formuły 1 na żywo nie są udostępniane za darmo, ponieważ kanały Eleven oferowane są wyłącznie przez płatne platformy streamingowe. Aby więc oglądać F1 online należy utworzyć na podanych wyżej serwisach konta klienta i wykupić pakiet kanałów Eleven, w których udostępnione są transmisje ze wszystkich Grand Prix Formuły 1.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.