,

Piłka Nożna transmisje online i mecze na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Zobacz listę nadchodzących meczów piłki nożnej na żywo i oglądaj transmisje online. W naszym serwsie znajdziesz informacje o tym gdzie oglądac piłkę nożną na żywo w tv i internecie. Wybierz mecz z poniższej ramówki i oglądaj transmisję na żywo.

Piłka nożna transmisje na żywo w TV

Transmisje piłki nożnej to najchętniej oglądane wydarzenia sportowe w Polsce. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu transmisjami piłki nożnej kibice mogą oglądać mecze na wielu kanałach telewizyjnych. Praktycznie każda stacja TV działająca w Polsce posiada w swojej ofercie prawa do rozgrywek piłki nożnej.

Największą liczbę transmisji meczów piłki nożnej można oglądać na kanałach telewizyjnych takich jak Canal+Sport, TVL Sport, Eurosport, Eleven Sport, a także Polsat Sport i Polsatu Sport Premium.

TVP Sport to jedyna stacja telewizyjna, która udostępnia mecze piłki nożnej za darmo, ponieważ kanał ten dostępny jest w ofercie naziemnej telewizji cyfrowej, a także w podstawowych pakietach telewizji kablowych i satelitarnych. Pozostałe stacje telewizyjne dostępne są zazwyczaj w dodatkowo płatnych pakietach w kablówkach i na satelicie.

Piłka nożna mecze i transmisje na żywo w internecie

Transmisje z meczów piłki nożnej na żywo w internecie można oglądać na wielu platformach streamingowych. Jedyną darmową platformą jest serwis internetowy sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport. Każdy użytkownik korzystający z internetu na terenie Polski ma możliwość skorzystania ze wspomnianej strony i aplikacji całkowicie za darmo.

Aby jednak oglądać najciekawsze rozgrywki piłki nożnej konieczne jest wykupienie dostępu do jednej z płatnych platform streamingowych. Obecnie najpopularniejszymi serwisami udostępniającymi transmisje piłki nożnej są takie platformy jak Canal+online, player.pl, Viaplay, Eurosport Player oraz Polsat Box Go. Cena za miesięczną subskrypcję uzależniona jest od pakietu wykupywanego na wybranym serwisie. W ofertach wspomnianych serwisów dostępne są między innymi mecze La Liga, Bundesligi, Serie A, Ligue 1, Ekstraklasy, Premier League, a także Ligi Mistrzów. Ponadto dostępne są również inne mniej popularne rozgrywki I ligi piłki nożnej.

Piłka nożna mecze i transmisje online za darmo

Transmisja online z meczów piłki nożnej za darmo udostępniane są przez firmy bukmacherskie Fortuna, Superbet i Betclic. Każda osoba, która zarejestruje konto użytkownika na stronie internetowej jednego ze wspomnianych bukmacherów może uzyskać dostęp do wielu transmisji z popularnych rozgrywek, takich jak La Liga, Serie A, Bundesliga oraz Ligue 1.

Po utworzeniu konta u jednego z wymienionych bukmacherów wystarczy wybrać mecz z oferty zakładów bukmacherskich i nacisnąć przycisk Play obok nazwy spotkania. Stream można uruchomić zarówno w oknie przeglądarki internetowej na ekranie komputera, jak również w aplikacji mobilnej na smartfonie lub tablecie.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.