,

Hokej transmisje online i mecze na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać hokej na żywo w telewizji i internecie? Sprawdź listę dostępnych meczów na żywo hokeja, a także nadchodzące transmisje tv i online z popularnych lig takich jak NHL oraz KHL. W poniższej ramówce udostępniona została lista nadchodzących turniejów i meczów hokeja, które można oglądać na żywo.

Hokej transmisje na żywo w TV

Mecze hokeja to bardzo popularne transmisje w Polsce, jednak trudno znaleźć transmisje na żywo w telewizji. Wybrane spotkania polskiej ligi hokeja pokazywane są na kanale TVP Sport.

Do niedawna Telewizja Polska udostępniała na swoim sportowym kanale wybrane spotkania ligi NHL, jednak w obecnym sezonie prawa do pokazywania spotkań z amerykańskich rozgrywek ma platforma internetowa Viaplay.

Mecze polskich rozgrywek hokeja w TVP Sport można oglądać na ekranach telewizorów, które podłączone są do naziemnej telewizji cyfrowej lub do jednej z telewizji kablowych i satelitarnych.

Hokej mecze i transmisje na żywo w internecie

Aby oglądać mecze hokeja na żywo w internecie należy na początek wyszukać informacje, gdzie dane spotkanie pokazywane jest w TV. Najciekawsze spotkania polskiej ligi hokeja udostępnia Telewizja Polska za pośrednictwem swojej strony internetowej sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP Sport.

W przypadku meczów NHL kibice hokeja mogą oglądać mecze na żywo w serwisie Viaplay. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje 34 zł, a po opłaceniu abonamentu użytkownik uzyskuje nielimitowany dostęp do wszystkich transmisji pokazywanych w serwisie Viaplay. Platforma ta oprócz serwisu internetowego udostępnia również aplikacje na wybrane telewizory, smartfony i tablety.

Hokej mecze i transmisje online za darmo

Mecze hokeja na żywo i za darmo w internecie udostępniane są w serwisach należących do legalnych bukmacherów. W ofercie takich platform jak Fortuna TV, Betclic TV i Superbet TV dostępne są między innymi transmisje hokeja w ramach takich rozgrywek jak NHL, KHL oraz Liga Mistrzów.

Aby skorzystać z oferty i oglądać mecze hokeja online należy utworzyć konto klienta na jednej ze wspomnianych stron bukmacherskich. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość włączenia transmisji z wybranego spotkania na ekranie swojego komputera, smartfona oraz tabletu.

Brak transmisji i meczów na żywo na wybranym kanale w wybranym dniu.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.