,

Boks transmisje na żywo i stream online w internecie. Gdzie oglądać?

Sprawdź gdzie oglądać boks na żywo w tv i internecie. Dostępne są trasmisje na żywo w telewizji i online. Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje, a także listę nadchodzących walk i gal bokserskich.

Boks transmisje na żywo w TV

Transmisje z gal bokserskich na żywo w telewizji można oglądać na wielu kanałach sportowych, takich jak TVP Sport, Polsat Sport oraz Canal+.

Gale bokserskie pokazywane przez Telewizję Polską można oglądać całkowicie za darmo. Kanał TVP Sport jest stacją telewizyjną dostępną w naziemnej telewizji cyfrowej. TVP Sport jest dostępny również u wszystkich operatorów telewizji kablowej i satelitarnej. W przypadku stacji telewizyjnych Canal+ oraz Polsat Sport konieczne jest wykupienie pakietu, w którym zawarte zostały wyszczególnione stacje telewizyjne.

Boks transmisje na żywo w internecie

Transmisje boksu na żywo w internecie można oglądać w wielu serwisach streamingowych. Do najpopularniejszych należy zaliczyć takie platformy jak:

  • Canal+online - w ofercie dostępne są wszystkie stacje telewizyjne Canal+,
  • Player.pl - istnieje możliwość wykupienia dostępu do kanału w Canal+ i Eurosport,
  • Polsat Box Go - w ofercie można znaleźć wszystkie stacje telewizyjne Polsatu Sport i Eurosport.
  • Dazn - serwis oferujący miesięczną subskrypcję, po opłaceniu której można oglądać wiele gal bokserskich na żywo.

Boks transmisje online za darmo

Transmisje online za darmo z gal bokserskich, a także z wielu innych wydarzeń sportowych można oglądać na stronach internetowych oraz w aplikacjach mobilnych bukmacherów Fortuna, Betclic i Superbet.

Aby rozpocząć oglądanie darmowych transmisji u bukmacherów wystarczy zarejestrować konto klienta na jednej z podanych stron. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość włączenia transmisji na komputerze, smartfonie oraz tablecie.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.