,

Żużel transmisje online i mecze na żywo w internecie. Gdzie oglądać?

Oglądaj żużel na żywo w internecie, a także transmisje online ze wszystkich popularnych rozgrywek, turniejów i meczów. Każdego dnia możesz oglądać transmisje żużla online na ekranie komputera, smartfona oraz tabletu. Wystarczy wybrać mecz z poniższej listy i uruchomić jeden z dostępnych kanałów.

Żużel transmisje na żywo w TV

Transmisje żużla można oglądać na żywo w telewizji korzystając z wielu kanałów sportowych. Grand Prix na żużlu pokazywane są na kanałach telewizyjnych Canal+Sport. Od kolejnego sezonu prawa do transmisji Speedway Grand Prix przejmie telewizja Eurosport, która na swojej głównej antenie będzie pokazywać wszystkie wyścigi.

Mecze Ekstraligi żużlowej można oglądać w TV na kanałach sportowych Eleven i nSport+. Obydwie stacje z każdej kolejki pokazują po dwa spotkania. Niektóre wyścigi i mecze żużlowe pokazywane są również w telewizjach Eurosport i TVP Sport.

Żużel mecze i transmisje na żywo w internecie

Aby oglądać żużel na żywo w internecie na kanałach Eurosportu należy skorzystać z platformy player.pl lub eurosportplayer. Miesięczna opłata za dostęp do pakietu wynosi 15 zł. Do dyspozycji klientów wymienionych platform są serwisy internetowe, a także aplikacje na smartfony, tablety i telewizory.

Kanały sportowe nSport+ oraz Eleven Sports, na których udostępnione są transmisje z meczów Ekstraligi żużlowej można oglądać w internetowych platformach Canal+online i player.pl. Dostęp do kanałów Eleven można uzyskać po opłaceniu pakietu Eleven, którego miesięczna opłata wynosi 15 zł. Aby uzyskać dostęp do kanału nSport+ należy wykupić pakiet Canal+, za który opłata w serwisie Canal+online wynosi 20 zł na pierwszy miesiąc.

Transmisje z meczów żużlowych, które pokazywane są w TVP Sport udostępnione są w serwisie internetowym i w aplikacjach na urządzenia mobilne i telewizory. Aby poznać szczegóły dostępnych transmisji należy przejść na stronę sport.tvp.pl

Żużel mecze i transmisje online za darmo

Transmisje online za darmo z meczów żużla, a także z wielu innych dyscyplin sportowych można oglądać w serwisie sport.tvp.pl oraz aplikacji TVP sport.

Duża liczba transmisji online za darmo udostępniana jest przez bukmacherów Fortuna, Superbet i Betclic. Firmy te udostępniają dla zarejestrowanych użytkowników bezpłatne transmisje z wybranych rozgrywek i lig. Aby skorzystać z oferty jednego z podanych bukmacherów należy zarejestrować konto klienta. Transmisje w serwisach Fortuna TV, Superbet TV i Betclic TV dostępne są na ekrany komputerów, smartfonów i tabletów.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.