,

Najlepsi bukmacherzy w Polsce do obstawiania piłki nożnej

Prawdziwą klęską urodzaju można określić fakt, że w Polsce do dyspozycji graczy jest ponad dwadzieścia zakładów bukmacherskich, spośród których zdecydowana większość oferuje piłkę nożną. Oczywiście jest i siatkówka, e-sport, koszykówka, sporty wirtualne, dyscypliny indywidualne, jednak to właśnie tak zwany soccer cieszy się wśród typerów z Polski wyjątkową popularnością. To z kolei sprawia, że mecze piłkarskie posiada praktycznie każdy najlepszy bukmacher. Obszerną listę takich zakładów znajdziecie tutaj: https://hellsbet.com/pl.

Oferta polskich legalnych „buków” dotycząca „kopanej” jest imponująca. Mamy Ligę Mistrzów, najważniejsze mecze reprezentacyjne, inne europejskie puchary, rozgrywki ligowe bijące absolutne rekordy oglądalności, ale też spotkania w ramach niższych lig. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, to absolutnie nie masz powodu do narzekań. Ogromne zamiłowanie kibiców piłkarskich w obstawianiu zdarzeń dostrzega branża bukmacherska, która mocno działa w tym środowisku promując się między innymi poprzez sponsorowanie klubów piłkarskich, ekspertów, czy wreszcie całych rozgrywek.

Jak obstawiać piłkę nożną?

Choć nie jest to najłatwiejsza do obstawiania dyscyplina i charakteryzuje się ona statystycznie niższym prawdopodobieństwem wygranej, pokaźna liczba wariantów przyciąga doń tłumy graczy.

To nie tylko podstawowe 1X2, czyli postawienie na wygraną pierwszego zespołu, remis lub zwycięstwo gości, ale też: podwójna szansa, typ wyniku do pierwszej połowy, zakład bez remisu, dwutorowe rodzaje zakładów, under/over, handicap, żółte/czerwone kartki, zakłady na rzuty karne (czy w spotkaniu zostanie podyktowany, w której połowie sędzia wskazał na „wapno”, czy podczas n-tego karnego padnie bramka), obstawienie pierwszego zdarzenia, czy strzelec bramki.

Piłka nożna daje wyjątkowo wiele możliwości, a najlepsi bukmacherzy w Polsce chcą ich mieć jak najwięcej.

Najlepsi bukmacherzy piłkarscy

Choć na polskim rynku do dyspozycji mamy przeszło dwadzieścia zakładów wzajemnych, czołówka jest dość ścisła i według zestawień statystycznych ogranicza się do dwóch organizatorów, którzy zagarniają przeszło 70 procent rynku. Gracze darzą ich dużym zaufaniem i chętnie deponują u nich swoje pieniądze.

To miejsca sprawdzone, bo działające w naszym kraju od wielu lat. Wcześniej prosperowały w formie punktów stacjonarnych, a od prawie dwóch dekad podbijają też przestrzeń internetową. Najlepsi bukmacherzy piłkarscy posiadają rozbudowane statystyki, czy możliwość obstawiania zakładów na żywo. Konsumenci tego typu usług doceniają też pokaźną bazę transmisji telewizyjnych, dzięki którym nie musimy się ograniczać do śledzenia live trackera niedającego pełnego komfortu.

Dziś dzięki najlepszym zakładom bukmacherskim w Polsce ta immersja ze światem sportu jest tak duża, jak nigdy wcześniej. Mecze piłkarskie można oglądać na żywo i jednocześnie reagować na zdarzenia boiskowe poprzez live betting, bez wyłączania streamingu. To w znaczący sposób przybliża gracza do sportu i pozwala mu uwolnić przy każdym spotkaniu piłkarskim maksimum emocji. Tym właśnie charakteryzują się najlepsi bukmacherzy nad Wisłą.

Peleton ściga najlepszych bukmacherów

W czołówce polskiego świata bukmacherskiego jest bardzo ciasno, jednak absolutnie niewłaściwe byłoby stwierdzenie, że pozostałe zakłady sportowe są poza grą o klienta. Jest wręcz przeciwnie, zwłaszcza że polski rynek starają się eksplorować nie tylko nowicjusze w branży, ale też starzy wyjadacze z sukcesami na światowym rynku. Konkurencja zdecydowanie nie śpi, co katalizuje tych największych do nieustającego rozwoju, na czym zyskują przede wszystkim konsumenci.

Każda firma na polskim rynku proponuje użytkownikom wiele autorskich rozwiązań, które mogą nam przypaść do gustu. Nie brakuje na przykład rewelacyjnych bonusów, cyklicznych promocji skierowanych do stałych graczy, czy akcji specjalnych targetowanych do fanów poszczególnych dyscypliny sportowych, w tym piłki nożnej.

Bukmacherski peleton stara się gonić czołówkę na różne sposoby, które doceniane są przez graczy. Polski rynek jest ogromny i póki co, wciąż wydaje się być nienasyconym, o czym świadczy fakt, że rokrocznie nowych „buków” tylko przybywa. I każdy z nich będzie ze szczególną estymą traktował fanów piłki nożnej, którzy są głównym beneficjentem usług i produktów serwowanych przez zakłady bukmacherskie.

Nikodem Potocki
Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.