,

Uusee

Instrukacja Obsługi UUSee

Uusee jest jak PPLive i PPStream jednym z najstarszych programów p2p tv. Ma także prawdopobnie najwięcej kanałów TV oraz materiałów VOD. UUSee ma podpisane umowy z największymi kompaniami tv na świecie na transmisję.

O programie:

Sieć P2P TV programu UUSee została na nowo stworzona w 2007, sam program został również zmodernizowany. Użytkownicy mogą dowolnie używać programu, by móc oglądać ponad 500 kanałów oraz 1000 materiałów VOD.

Nowa wersja jest bardziej stabilna niż poprzednie. Program używa systemu peer-to-peer z nowymi bardzo wydajnymi koderami (kodekami) dzięki temu obraz jest dobrej jakości.

Dostępne Kanały:

CCTV5, CCTV Soccer, BTV6, Shanghai Sports, kanały Calcio , ESPN/Star Phillipines oraz Taiwan i wiele innych kanałów.

Instrukcja:

UUSee może być dla niektórych trudny do zainstalowanie, jednak wystarczy klikać w przycisk gdzie normalnie jest słowo "Dalej". Nowa wersja 2008, jest dostępna niestety tylko po Chińsku.

Jak zainstalować?

Na początku ściągnij progra i uruchom go. Instalator będzie po Chińsku. Kliknij na przycisk z literków N (Dalej) . Klinij w I (Akceptuj) by zaakcjeptować licencję. Następnie wybierz lokalizację gdzie ma być on zainstalowany, następnie klinij w I by uruchomić istalację. Przycisk P służy by się cofnąć, a C służy by anulować proces instalacji. Jeżeli będziesz mieć ostrzeżenie, iż są tam wirusy: to nie mart się, program jest bezpieczny, a to nie które programy anywirusowe mają nadwrażliwy system hueryczny.

Następnie odznacz wszystkie "ptaszki" i kliknij w F by zakończyć.

Zalecamy by używać programu z angielską nakładką.

Miłego oglądania!

Odtwarzanie w Media Playerze:

aktualnie jest to nie możliwe

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.