,

Betis sięgnie po byłego gracza United?

Rosną spekulacje dotyczące możliwego transferu byłego gracza Manchesteru United do Betisu. Czy te plotki się potwierdzą? 

Real Betis walczy o europejskie puchary

Real Betis, klub grający w hiszpańskiej lidze LaLiga, obecnie zajmuje 7. miejsce i walczy o zdobycie miejsca w europejskich pucharach. W walce o udział w Lidze Konferencji Europy Betis ma punkt przewagi nad swoją największą konkurencją – Valencią.

Mimo to zespół Betisu szuka wzmocnień, które pozwolą im osiągnąć sukces na europejskim froncie. Zdaniem „Estadio Deportivo” ich oczy zwróciłu się na  byłego gracza Manchesteru United, który może okazać się jednym z kluczowych rozwiązań w kwesti wzmocnień między słupkami. Dzięki doświadczeniu i umiejętnościom, które zdobył w jednym z największych klubów na świecie, ten zawodnik mógłby przynieść Betisowi wymierne korzyści w europejskich rywalizacjach.

Betis zainteresowany Davidem DeGeą

Według informacji przekazanych przez „Estadio Deportivo”, Betis rozważa ściągnięcie Davida DeGei do swojego zespołu. Hiszpański bramkarz od czasu odejścia z Manchesteru United jest wolnym zawodnikiem, co znacznie ułatwia ewentualny transfer. Transfer DeGei do Betisu mógłby stanowić ciekawe wzmocnienie dla klubu i zaskoczyć fanów na hiszpańskiej scenie piłkarskiej.

Karol Jałowiec
Karol Jałowiechttps://www.facebook.com/karoljalowiec
Obecnie Poznaniak, choć moje akademickie korzenie tkwią w Politechnice Krakowskiej. Fan typowania i wszelkiego rodzaju sportu. Kibicuje PSG i Lechowi Poznań. Moje życie wypełniają sportowe emocje, które łączę z codzienną pracą w branży IT.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.