,

Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja w TV i online. Gdzie obejrzeć? | 11.07.2024

W dniu 11 lipca 2024 roku, o godzinie 20:30, na stadionie Wisły Kraków odbędzie się emocjonujące starcie w ramach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Europy sezonu 2024/25, gdzie miejscowa Wisła Kraków zmierzy się z drużyną KF Llapi. Poniżej przedstawiono wszystkie niezbędne informacje dotyczące możliwości śledzenia tego wydarzenia zarówno przez transmisje telewizyjne, jak i online.

Wisła Kraków – KF Llapi: gdzie oglądać?

Spotkanie Wisła Kraków kontra KF Llapi można będzie śledzić na żywo za pośrednictwem Polsat, Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Dostępne będą również płatne transmisje online na platformach Pilot WP, Polsat Box Go oraz Canal+online.

Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja za darmo

Transmisja z meczu Wisła Kraków – KF Llapi nie jest dostępna za darmo, a oglądanie online możliwe jest wyłącznie na platformach wymagających opłat subskrypcyjnych.

Wisła Kraków – KF Llapi: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać na platformie Pilot WP po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu z kanałami telewizyjnymi. Kanał telewizyjny Polsat, na którym będzie pokazywany mecz dostępny jest w pakiecie kanałów Lajt z reklamami, który można wykupić za 5,99 zł na miesiąc.

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Platforma Polsat Box Go udostępnia transmisję z tego spotkania. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.