,

Wimbledon 2024: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć?

Wimbledon 2024, prestiżowy turniej tenisowy, odbędzie się w dniach od 1 do 14 lipca na kortach All England Club. Na turnieju zaprezentują się czołowi zawodnicy, w tym Iga Światek, Hubert Hurkacz, Magda Linette oraz Magdalena Fręch. Przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące transmisji na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, z opcjami bezpłatnego oglądania.

Wimbledon 2024: gdzie oglądać?

Transmisję na żywo z Wimbledon 2024 można śledzić na kanałach Polsat Sport 1, Polsat Sport 2, Polsat Sport 3 oraz Polsat Sport Premium 1. Dostępne są również streamy online na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV, gdzie fani tenisa mogą cieszyć się meczami bez opłat.

Wimbledon 2024: transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Darmowy dostęp wymaga założenia konta i minimalnego depozytu. Korzystając z atrakcyjnych pakietów powitalnych, można oglądać mecze bez dodatkowych opłat. Oto szczegóły promocji, które umożliwiają bezpłatne oglądanie Wimbledon 2024:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj turniej za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Mecze na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać za pośrednictwem stron internetowych i aplikacji mobilnych (Android, iOS), co zapewnia dostęp do transmisji w dowolnym miejscu i czasie.

Wimbledon 2024: transmisja w serwisach online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki któróm można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać turniej należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. jako rozszerzenie pakietu Canal+ Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.