,

Widzew Łódź – Lech Poznań gdzie obejrzeć? Transmisja TV i Online | 19.05.2024

Zaplanowany na 19 maja 2024 roku, o godzinie 17:00 mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Lechem Poznań to wydarzenie, które przyciągnie liczne grono kibiców. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Widzewa w Łodzi, w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Poniżej przedstawiamy, gdzie można śledzić to emocjonujące wydarzenie zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym opcje darmowe.

Widzew Łódź – Lech Poznań: gdzie oglądać?

Transmisję Widzewa Łódź kontra Lech Poznań będzie można oglądać w telewizji na kanałach TVP 2, TVP Sport, Canal+4K Ultra HD, Canal+Premium oraz Canal+Sport 3. Dostęp online, zarówno płatny jak i bezpłatny, zapewniają platformy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl oraz sport.tvp.pl.

Widzew Łódź – Lech Poznań: transmisja meczu online

Transmisja w WP Pilot

Na platformie WP Pilot, po założeniu konta i wykupieniu pakietu, dostępna będzie transmisja meczu Widzew Łódź – Lech Poznań na kanałach pakietu Lajt z reklamami za 5,99 zł miesięcznie. Możliwość oglądania jest dostępna zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji na różnych urządzeniach.

Transmisja w Canal+online

Transmisję na Canal+online można oglądać po wykupieniu pakietu Canal+ za 39 zł miesięcznie, w promocji przez pierwsze trzy miesiące. Platforma umożliwia dostęp do dodatkowych kanałów sportowych za opłatą 20 zł, oraz oglądanie transmisji na wielu urządzeniach.

Transmisja w Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go oferuje pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni, zawierający m.in. kanały Canal+Sport 3 i Polsat Sport. Można oglądać na stronie www oraz w aplikacji na różnych urządzeniach, z opcją udostępnienia konta dla drugiej osoby.

Widzew Łódź – Lech Poznań: transmisja za darmo

Transmisję meczu Widzew Łódź – Lech Poznań można oglądać za darmo na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport, dostępnej na różnych platformach i urządzeniach mobilnych. Kanał TVP Sport jest również dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w sieciach kablowych i na platformach satelitarnych bez dodatkowych opłat.

Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.