,

Urugwaj – Brazylia: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć? | 07.07.2024

W nocy z soboty na niedzielę, o godzinie 3:00, rozegrany zostanie mecz Urugwaj – Brazylia. Spotkanie to, będące ćwierćfinałem Copa America, odbędzie się na Allegiant Stadium w Paradise. O szczegółach transmisji telewizyjnej i internetowej, umożliwiającej obejrzenie tego emocjonującego starcia, dowiedzą się Państwo poniżej.

Urugwaj – Brazylia gdzie oglądać?

Emocje związane z meczem Urugwaj – Brazylia będą dostępne online. Transmisję zapewnią platformy Viaplay, jak również STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV, oferujące dostęp bezpłatny.

Urugwaj – Brazylia transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Dostęp do niej uzyskać można tworząc konto i dokonując minimalnego depozytu, co umożliwia skorzystanie z atrakcyjnych bonusów startowych. Dzięki temu można cieszyć się bezpłatnym dostępem do meczu Urugwaj – Brazylia i innych wydarzeń sportowych.

Wszystkie wymienione platformy oferują oglądanie transmisji nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach mobilnych przez dedykowane aplikacje, co gwarantuje dostęp do emocji sportowych z każdego miejsca.

Urugwaj – Brazylia transmisja meczu w Viaplay

Dostęp do transmisji w Viaplay wymaga założenia konta i wykupienia subskrypcji. Platforma proponuje pakiet “Total” za 44 zł / miesiąc przy płatności rocznej lub 55 zł / miesiąc przy subskrypcji miesięcznej. Mecz można śledzić na różnorodnych urządzeniach, co umożliwia jednoczesne korzystanie z konta dwóm użytkownikom.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.