,

Transmisja Sevilla – FC Barcelona. Gdzie oglądać? | 26.05.2024

Mecz Sevilla kontra FC Barcelona odbędzie się 26 maja 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli. Spotkanie to zamyka 38. kolejkę LaLigi. Poniżej przedstawiono szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i online, w tym opcje bezpłatne.

Sevilla – FC Barcelona: gdzie oglądać?

Sevilla – FC Barcelona będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Canal+Premium. Transmisja online dostępna będzie na płatnej platformie Canal+online oraz za darmo na Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

Sevilla – FC Barcelona: transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do bezpłatnej transmisji wymaga rejestracji i dokonania depozytu na koncie bukmacherskim. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z atrakcyjnych bonusów startowych, które pozwolą na oglądanie meczu bez dodatkowych kosztów – szczegóły poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Sevilla – FC Barcelona: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do dzisiejszego meczu oraz innych wydarzeń sportowych – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Dodatkowo, platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.