,

Transmisja Polska – Turcja. Gdzie oglądać? | 10.06.2024

Zapowiada się pasjonujące widowisko piłkarskie, które odbędzie się 10 czerwca 2024 roku o godzinie 20:45 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Mecz Polska – Turcja w ramach sparingu to okazja do zobaczenia, jak drużyny przygotowują się do nadchodzących wyzwań.

Polska – Turcja: gdzie oglądać?

Spotkanie na żywo Polska – Turcja można śledzić zarówno w telewizji, jak i w internecie. Transmisja telewizyjna będzie dostępna na TVP 1. Natomiast transmisje online oferują WP Pilot, Canal+online, a także bezpłatna opcja na sport.tvp.pl.

Polska – Turcja: transmisja za darmo

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory smart tv i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Polska – Turcja: transmisja w Pilot WP

Transmisję z meczu można oglądać w WP Pilot po zarejestrowaniu konta i wykupieniu pakietu „Lajt z reklamami”. Kanały takie jak TVP 1 oraz TVP 2, na których można oglądać mecze Euro 2024, a także mecz Polska – Turcja dostępne są w ramach tego pakietu.

  • Subskrypcja miesięczna za 5,99 zł / 30 dni
  • Subskrypcja roczna (płatność z góry na rok) za 4,10 zł / 30 dni

Transmisję meczu w WP Pilot można oglądać poprzez stronę internetową (na komputerze) oraz aplikację (smartfony i tablety – Android, iOS, Huawei; telewizory i inne urządzenia – Android TV, LG WebOS, Samsung, Chromecast, Airplay, Fire TV).

Polska – Turcja: transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję z meczu, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące). W skład pakietu “Canal+” wchodzą nie tylko kanały tej grupy telewizyjnej, ale też wiele innych stacji telewizyjnych w tym między innymi TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Transmisję w Canal+online można oglądać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, dzięki czemu można udostępnić dostęp do konta drugiej osobie.

Polska – Turcja: transmisja w Megogo

Mecz można również obejrzeć na platformie internetowej Megogo. Aby skorzystać z oferty należy zarejestrować konto i wykupić pakiet Optymalny. W tym pakiecie dostępnych jest wiele stacji telewizyjnych w tym m.in. TVP 1 i TVP 2, na których można będzie oglądać mecze Euro 2024. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 34,99 zł.

Transmisję meczu Euro 2024 w serwisie Megogo można oglądać na wielu urządzeniach. Dostępna jest strona www na komputery, a także aplikacja na smartfony i tablety (Android i iOS) oraz telewizory smart tv.

Polska – Turcja: transmisja w Gonet TV

Transmisję meczu można też oglądać w serwisie Gonet TV. W tym przypadku również konieczna jest rejestracja konta i wykupienie pakietu MINI, KLASIK lub MAX. Najtańszą opcją na oglądanie transmisji meczu w tym innych transmisji oraz programów pokazywanych na kanałach m.in. TVP 1 i TVP 2, jest wykupienie pakietu MINI, który dostępny jest za 11,99 zł / 30 dni.

Mecz na żywo w serwisie Gonet TV można oglądać na różnych urządzeniach takich jak komputery (poprzez stronę internetową) oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android i iOS) oraz telewizorach smart tv (wybrane modele i systemy operacyjne)

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.