,

Transmisja Lech Poznań – Legia Warszawa. Gdzie oglądać? | 12.05.2024

W dniu 12 maja 2024 roku o godzinie 17:30, na Enea Stadionie w Poznaniu odbędzie się emocjonujące spotkanie między Lechem Poznań a Legią Warszawa. Mecz ten, rozgrywany w ramach 32. kolejki PKO Ekstraklasa, przyciąga uwagę fanów piłki nożnej. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, w tym opcje bezpłatne.

Lech Poznań – Legia Warszawa: gdzie oglądać?

Dla wszystkich, którzy zechcą śledzić mecz na żywo, transmisja tv dostępna będzie na kanałach TVP 2, TVP Sport, Canal+4K Ultra HD, Canal+Premium oraz Canal+Sport 3. Transmisję online można będzie oglądać poprzez serwisy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go, a bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl.

Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja meczu online

Transmisja w WP Pilot

Do śledzenia rywalizacji w ramach WP Pilot, transmisja dostępna jest na WP Pilot po zarejestrowaniu i wykupieniu pakietu Lajt z reklamami. Kanał TVP 2 jest jednym z dostępnych w tym pakiecie. Dostęp do transmisji z komputera i aplikacji na urządzenia mobilne oraz smart TV gwarantuje szeroką dostępność.

Transmisja w Canal+online

Oglądanie Lech Poznań kontra Legia Warszawa jest możliwe w Canal+online po wykupieniu pakietu Canal+ w promocyjnej cenie 39 zł za miesiąc. Usługa pozwala na korzystanie z transmisji na różnorodnych urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach i telewizorach smart TV. Możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie to dodatkowy atut.

Transmisja w Polsat Box Go

Za pośrednictwem Polsat Box Go, dostępny jest pakiet Polsat Box Go Sport za 40 zł na 30 dni. Pakiet umożliwia oglądanie kanałów takich jak Canal+Sport 3, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium. Możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie zapewnia elastyczność w korzystaniu z serwisu.

Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać bezpłatnie na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Obejmuje to zarówno dostęp z komputerów, jak i urządzeń mobilnych takich jak smartfony, tablety, a także telewizory smart TV i inne urządzenia wspierające streaming.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.