,

Transmisja Czechy – Turcja. Gdzie oglądać? | 26.06.2024

Mecz Czechy kontra Turcja odbędzie się 26 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 na Volksparkstadion w Hamburgu. To emocjonujące starcie jest częścią trzeciej kolejki fazy grupowej EURO 2024. W niniejszym artykule znajdą Państwo komplet informacji, gdzie można śledzić to wydarzenie na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Czechy – Turcja: gdzie oglądać?

Spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP 1. W internecie mecz można oglądać dzięki serwisom Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO oraz Sweet.tv za opłatą, a darmowy stream dostępny będzie na sport.tvp.pl.

Czechy – Turcja: transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl, jak również w aplikacji TVP Sport. Strona internetowa sport.tvp.pl jest dostępna na komputerach, a aplikacja TVP Sport umożliwia oglądanie na urządzeniach mobilnych oraz smart TV, między innymi na systemach Android i iOS, a także urządzeniach Chromecast, Android TV, Samsung, LG.

Czechy – Turcja: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale także na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te serwisy oferują różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego meczu i innych sportowych wydarzeń.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każda z platform umożliwia oglądanie meczu zarówno przez strony internetowe, jak i aplikacje, co pozwala na dostęp do transmisji na urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, smart TV i inne.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.