,

Transmisja Bayern Monachium – Real Madryt. Gdzie oglądać? | 30.04.2024

W nadchodzący wtorek, 30 kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Allianz Arena w Monachium odbędzie się półfinałowy mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Bayernem Monachium a Realem Madryt. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi transmisji tego emocjonującego spotkania, które będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i online, z opcjami płatnymi oraz bezpłatnymi.

Bayern Monachium – Real Madryt: gdzie oglądać?

Spotkanie Bayern Monachium – Real Madryt będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport Premium 1. Transmisję online zapewniają płatne serwisy Canal+online, Polsat Box Go, dostępne po wykupieniu odpowiednich pakietów.

Bayern Monachium – Real Madryt: transmisja za darmo

Bezpłatna transmisja z meczu Bayern Monachium – Real Madryt nie jest dostępna. Wszystkie opcje obejrzenia meczu wymagają wykupienia dostępu.

Bayern Monachium – Real Madryt: transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Platforma Canal+online pozwala na oglądanie spotkań nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych i smart TV, co umożliwia dostęp dla dwóch osób na jednym koncie.

Kolejny serwis, Polsat Box Go, oferuje pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. W jego skład wchodzą kanały Canal+Sport 3 oraz Polsat Sport Premium, dostępne na różnych urządzeniach, co pozwala na wspólne oglądanie na dwóch ekranach jednocześnie.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.