,

Real Madryt – Betis: transmisja tv i online. Gdzie oglądać? | 25.05.2024

Mecz Real Madryt kontra Betis, odbędzie się 25 maja 2024 roku o godzinie 21:00. Stadion Santiago Bernabéu w Madrycie stanie się areną tej sportowej rywalizacji w ramach 38. kolejki LaLiga. Prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać na żywo w tv, online, w tym również opcje darmowe.

Real Madryt – Betis: gdzie oglądać?

Transmisja tv meczu Real Madryt – Betis będzie dostępna na kanale Eleven Sports 2. Dla miłośników oglądania na żywo w internecie, dostępne są serwisy WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go, a także Fortuna TV, STS TV i Superbet TV, oferujące transmisję za darmo.

Real Madryt – Betis: transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do transmisji można uzyskać po założeniu konta, dokonaniu depozytu oraz postawieniu zakładu. Nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych pakietów powitalnych, umożliwiających oglądanie meczu bez dodatkowych kosztów. Szczegóły ofert znajdują się poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisję można oglądać na komputerach, smartfonach, tabletach za pomocą stron internetowych i aplikacji mobilnych dostępnych w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Real Madryt – Betis: transmisja meczu online

Transmisję z meczu Real Madryt – Betis można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje pakiet umożliwiający oglądanie na żywo, w tym pakiet „Eleven” dostępny w WP Pilot, a także rozszerzone pakiety w CANAL+ Online i Polsat Box Go.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów umożliwia oglądanie transmisji meczu na różnorodnych urządzeniach, w tym na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych. Platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go pozwalają na jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co jest korzystne dla osób dzielących konto.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.