,

PSG – Borussia Dortmund: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online | 07.04.2024

W najbliższy wtorek, 7 maja 2024 roku, o godzinie 21:00, na stadionie Parc des Princes w Paryżu, odbędzie się półfinał Ligi Mistrzów, w którym zmierzą się Paris Saint-Germain z Borussią Dortmund. O szczegółach transmisji tego emocjonującego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online – także o opcjach darmowego oglądania – informujemy poniżej.

PSG – Borussia Dortmund: gdzie oglądać?

Mecz PSG – Borussia Dortmund na żywo będzie transmitowany przez Polsat Sport Premium 1. Opcje oglądania transmisji online to Canal+online, Polsat Box Go.

PSG – Borussia Dortmund: transmisja za darmo

Bezpłatna transmisja meczu PSG – Borussia Dortmund nie jest dostępna.

PSG – Borussia Dortmund: transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Platforma Canal+online dostępna jest również na urządzeniach mobilnych i Smart TV, umożliwiając dostęp do transmisji dla dwóch użytkowników jednocześnie.

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz, należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest za 40 złotych na 30 dni. Pakiet ten obejmuje dostęp do kanałów sportowych, w tym Canal+Sport 3 i Polsat Sport Premium, z możliwością oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.