,

Niemcy – Dania transmisja, gdzie oglądać? | 29.06.2024

Wyczekiwane starcie pucharowe na EURO 2024 między Niemcami a Danią odbędzie się 29 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie. To spotkanie, rozgrywane w ramach jednej ósmej finału, przyciąga uwagę kibiców z całej Europy. Szczegóły dotyczące oglądania meczu na żywo zarówno w telewizji, jak i online, gdzie transmisje są dostępne zarówno płatne, jak i bezpłatne, przedstawiamy poniżej.

Niemcy – Dania: gdzie oglądać?

Spotkanie Niemcy – Dania będzie transmitowane w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisję online będzie można śledzić za pośrednictwem płatnych serwisów takich jak Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, oraz bezpłatnie przez internet.

Niemcy – Dania: transmisja za darmo

Bezpłatną transmisję meczu Niemcy – Dania można śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport, dostępnej na różne platformy jak komputery, smartfony, tablety, oraz urządzenia Smart TV. Dostęp do kanału TVP Sport jest także możliwy w naziemnej telewizji cyfrowej oraz na platformach satelitarnych i w kablówkach, co pozwala na darmowe śledzenie rozgrywek z każdego miejsca.

Niemcy – Dania: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. W ofercie tych platform można znaleźć różne pakiety, które umożliwiają dostęp do pełnej transmisji dzisiejszego meczu, szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.