,

Motor Lublin – Górnik Łęczna: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online | 30.05.2024

30 maja 2024 roku o godzinie 17:30 na stadionie Motor Lublin dojdzie do emocjonującego starcia półfinału barażów do Ekstraklasy. Rywalizować będą zespoły Motor Lublin oraz Górnik Łęczna. W kontekście tego wydarzenia sportowego zaprezentowano informacje, gdzie można śledzić transmisję spotkania w telewizji oraz w internecie, w tym opcje darmowe.

Motor Lublin – Górnik Łęczna: gdzie oglądać?

Transmisję tv z meczu Motor Lublin – Górnik Łęczna można śledzić na antenie Polsat Sport 2. Co do opcji online, dostępne są płatne streamy na platformie Polsat Box Go, oferujące pełną relację z tego spotkania.

Motor Lublin – Górnik Łęczna: transmisja za darmo

Niestety, transmisja z meczu Motor Lublin – Górnik Łęczna nie jest dostępna za darmo. Opcje online są możliwe jedynie na płatnych platformach streamingowych.

Motor Lublin – Górnik Łęczna: transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go zapewnia transmisję z tego meczu. Aby móc śledzić spotkanie na żywo, konieczne jest wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport”, dostępnego na 30 dni za 40 złotych. Pakiet ten umożliwia dostęp do szerokiej gamy kanałów sportowych, w tym Canal+Sport 3, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium. Dostęp do transmisji możliwy jest przez stronę internetową na komputerze oraz przez aplikację na urządzeniach mobilnych i smart TV. Dodatkowo, Polsat Box Go oferuje możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.