,

Manchester City – Manchester United transmisja, gdzie oglądać? | 25.05.2024

Dnia 25 maja 2024 roku o godzinie 16:00, na londyńskim stadionie Wembley Arena, rozegrany zostanie finałowy mecz FA Cup pomiędzy Manchester City a Manchester United. Przedstawiamy szczegóły transmisji tego emocjonującego wydarzenia, które można śledzić zarówno w telewizji, jak i online – zarówno w opcji płatnej, jak i bezpłatnej.

Manchester City – Manchester United: gdzie oglądać?

W telewizji mecz Manchester City – Manchester United będzie transmitowany na kanale Eleven Sports 1. Dla miłośników oglądania w internecie dostępne są opcje płatne na platformach WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go, a transmisję za darmo można znaleźć na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Manchester City – Manchester United: transmisja za darmo

Transmisja za darmo jest dostępna na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do bezpłatnej transmisji wymaga założenia konta klienta, dokonania depozytu oraz postawienia zakładu bukmacherskiego. Serwisy te oferują atrakcyjne pakiety powitalne, które umożliwiają oglądanie meczu bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisję meczu można oglądać na urządzeniach takich jak komputery, smartfony i tablety, korzystając ze stron internetowych lub aplikacji mobilnych (Android, iOS) dostępnych w każdej z wymienionych platform.

Manchester City – Manchester United: transmisja meczu online

Transmisja meczu online jest dostępna nie tylko za darmo, ale także na platformach płatnych. W ofercie serwisów WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go znajdują się różnorodne pakiety umożliwiające dostęp do transmisji. Każda z tych platform oferuje szeroki wybór opcji, dostosowanych do potrzeb użytkowników.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Transmisję z meczu można śledzić za pomocą różnych urządzeń, włączając w to telewizory smart tv, co dodatkowo zwiększa komfort oglądania. Serwisy CANAL+ Online oraz Polsat Box Go umożliwiają także jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach, co jest idealne do wspólnego kibicowania.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.