,

Luis Alberto po sezonie opuści Lazio?

Luis Alberto od lat jest jednym z liderów Lazio Rzym. Większość swojej seniorskiej kariery spędził właśnie w tym klubie. Jego kontrakt obowiązuje do czerwca 2027, jednak najprawdopodobniej nie uda mu się go wypełnić. Po spotkaniu z Salernitaną 12 kwietnia poinformował on w mediach, że po sezonie opuści Lazio. Nie są znane szerzej powody takiej decyzji, jednak sam zawodnik bezpośrednio i dosadnie dał znać, że nie zależy mu na pieniądzach klubu i chce odejść. Decyzja wywołała szok.

Czy Alberto ma już plany na przyszłe wyzwanie?

Jak poinformował Luis Alberto za pośrednictwem mediów po meczu z Salernitaną – opuści on klub po zakończeniu tego sezonu:

„To były dla mnie trudne 2-3 tygodnie z powodu tego, co się wydarzyło. Prawdopodobnie nie będę w przyszłym sezonie częścią tego projektu. Nie chcę pobierać od Lazio ani euro więcej i poprosiłem o rozwiązanie umowy. Ten klub dał mi wiele, ale teraz nadszedł czas, aby odsunąć się w cień i pieniądze z mojego kontraktu pozostawić innym.

Wielu spekuluje, że Alberto już ma konkretny plan na przyszłe wyzwanie. Jego talent i umiejętności z pewnością przyciągają uwagę innych klubów, a na pewno znajdzie chętnych do podpisania umowy z tak utalentowanym zawodnikiem. Wielu fanów zastanawia się, gdzie Alberto zagra w kolejnym sezonie i jakie wyzwanie przyjmie.

Wniosek

Decyzja Luisa Alberto o opuszczeniu Lazio po zakończonym sezonie wywołała spore kontrowersje i wiele spekulacji. Choć nieznane są dokładne powody takiego kroku, zawodnik sam oznajmił, że nie zależy mu na pieniądzach klubu. Alberto jest cenionym piłkarzem i na pewno nie zabraknie mu propozycji z innych klubów. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat przyszłości Alberto i jaki klub będzie go reprezentować w przyszłym sezonie.

Karol Jałowiec
Karol Jałowiechttps://www.facebook.com/karoljalowiec
Obecnie Poznaniak, choć moje akademickie korzenie tkwią w Politechnice Krakowskiej. Fan typowania i wszelkiego rodzaju sportu. Kibicuje PSG i Lechowi Poznań. Moje życie wypełniają sportowe emocje, które łączę z codzienną pracą w branży IT.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.