,

Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja, stream online, gdzie oglądać? | 18.05.2024

W dniu 18 maja 2024 roku o godzinie 15:00 na Suzuki Arena w Kielcach, fani futbolu będą mogli śledzić emocjonujący pojedynek pomiędzy Korona Kielce a Ruch Chorzów. Spotkanie to odbywa się w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasy. Poniżej przedstawiono, gdzie można oglądać transmisję tego wydarzenia zarówno w telewizji, jak i online.

Korona Kielce – Ruch Chorzów: gdzie oglądać?

Korona Kielce – Ruch Chorzów mecz na żywo będzie transmitowany przez Canal+Sport 3. Dostępne opcje transmisji online to Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl

Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja za darmo

Niestety, transmisja z meczu Korona Kielce – Ruch Chorzów nie jest dostępna za darmo. Aby śledzić rywalizację na żywo, konieczne jest skorzystanie z płatnych platform streamingowych.

Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja online w Canal+online

Aby oglądać transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie (promocyjna cena obowiązuje aż przez pierwsze trzy miesiące). Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, dzięki którym można oglądać transmisję nie tylko na komputerze, ale też na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby – można więc oglądać transmisje jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Korona Kielce – Ruch Chorzów: transmisja online w Polsat Box Go

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.