,

Jak oglądać za darmo mecze w internecie?

Oglądanie transmisji z meczów na żywo kojarzy się zazwyczaj z tradycyjną telewizją. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie mieć dostęp do telewizora. Rozwój Internetu daje jednak możliwość śledzenia ulubionych meczów na żywo za jego pośrednictwem. Zainteresowanie transmisjami w internecie sprawiło, że powstało wiele serwisów oferujących możliwość oglądania ich w internecie. Praktycznie wszystkie kanały sportowe znane z telewizji, posiadają swoje platformy do transmisji online. Oprócz tego wiele innych serwisów oferuje taką możliwość. Gdzie jednak można znaleźć transmisje za darmo?

Platformy telewizyjne

Tradycyjne telewizje stając się nadążyć za trendami, otworzyły własne platformy online. Większość z nich jest jednak dostępne po uiszczeniu opłaty abonamentowej. Platforma, która udostępnia za darmo transmisje na żywo z meczów, jest sport.tvp.pl. Na tej witrynie znajdziemy darmowe transmisje meczów Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Pucharu Włoch, Pucharu Hiszpanii oraz z 2 ligi Polskiej. Trzeba pamiętać, że ta darmowa platforma nie udostępnia wszystkich meczów, tylko wybrane. Oznacza to, że możemy nie zobaczyć meczów ulubionej drużyny piłkarskiej. Dostępna jest również aplikacja mobilna, na której również można oglądać transmisje na żywo.

Transmisje u bukmacherów

Wielu bukmacherów działających na ternie Polski transmituje mecze na swoich platformach. Najczęściej są one dostępne za darmo. Wystarczy posiadać zarejestrowane konto, by móc oglądać mecze. Czasem wymogiem, jest również to, że trzeba postawić jeden zakład za niewielką kwotę w ostatnim okresie. Transmisje odbywają się na przystosowanych do tego platformach, oferujących bardzo dobrą jakość.

Transmisje z meczów znajdziemy u takich bukmacherów jak; Fortuna, Superbet, Betclic oraz STS. Każdy z nich transmituje na specjalnej do tego platformie i w aplikacji mobilnej. Znajdziemy u nich mecze z takich lig jak: La Liga, Serie A, Bundesliga, Puchar Hiszpanii, Puchar Włoch, Ligue 1, Puchar Anglii, Puchar Niemiec i wiele innych. Oferta jest wiec bardzo bogata. Warto więc zainteresować  się szczególnie ofertą bukmacherów. Za darmo otrzymujemy dostęp do meczów dostępnych często u konkurencji za opłatą.

Inne strony z transmisjami za darmo

W internecie istnieje wiele stron, które transmitują wile spotkań na żywo za darmo. Należy jednak pamiętać, że wiele z tych platform udostępnia transmisje z nielegalnych źródeł. Ponadto są one pełne uciążliwych reklam, a sama transmisja najczęściej jest nadawana w słabej jakości.  Korzystanie z takich platform może być niebezpieczne. Linki, które umieszczane są na nich, mogą prowadzić bowiem, do groźnych stron założonych przez oszustów. Może to skutkować wypływem naszych danych.

Nikodem Potocki
Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.