,

Jak oglądać mecze na żywo w telefonie?

Oglądanie meczów piłkarskich na żywo to ulubione zajęcie prawdziwych fanów futbolu. Niekiedy nie ma jednak możliwości obejrzenia meczu wygodnie na kanapie przed telewizorem lub na komputerze. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z telefonu.

Obecnie istnieje wiele różnych aplikacji umożliwiających oglądanie meczów na żywo za pomocą telefonu. Dzięki temu oglądanie meczów jest możliwe nawet z dala od domu. Jeżeli nie wiesz jakie aplikacje umożliwiają oglądanie meczów na żywo, to poniżej przedstawimy i omówimy najlepsze z nich.

TVP Sport

Aplikacja stworzona przez telewizję publiczną jest dostępna do pobrania za darmo, ze sklepu Google Play oraz App Store. Aplikacja TVP Sport umożliwia śledzenie wszystkich meczów reprezentacji Polski, ale nie tylko. W aplikacji transmitowanych jest na żywo wiele spotkań z Polskiej Ekstraklasy, wybrane spotkania Ligi Mistrzów oraz Ligi Europejskiej. Mecze są komentowane przez znanych polskich komentatorów, a aplikacja pozwala na oglądanie transmisji w dobrej jakości.

Polsat Box Go

Aplikacja Polsatu jest dostępna za darmo, jednak śledzenie meczów jest możliwe jeżeli posiadamy pakiet Polsat Box Go Sport. Abonament za tą usługę wynosi 40 złotych na miesiąc. W zamian otrzymujemy dostęp do wszystkich spotkań rozgrywanych w ramach ligi mistrzów oraz wiele innych. Polsat jest właścicielem praw do transmisji Ligi Mistrzów na terenie naszego kraju, wiec jeżeli zależy ci na śledzeniu wszystkich spotkań, ta aplikacja jest niezbędna. Obsługa serwisu jest prosta, a w zamian za zakupioną subskrypcje dostajemy ogrom meczów transmitowanych na żywo w dobrej jakości.

Canal +

Mecze Ekstraklasy na żywo można śledzić za pomocą aplikacji Canal+. Sama aplikacja jest dostępna do pobrania oczywiście za darmo, jednak by móc się cieszyć transmisjami na żywo trzeba wykupić abonament telewizyjny lub pakiet sportowy. Cena pakietu internetowego wynosi 50 złotych za miesiąc. Aplikacje można przetestować przez 30 dni całkowicie za darmo dzięki okresowi próbnemu.

Aplikacje bukmacherskie

Serwisu bukmacherskie od jakiegoś czasu oprócz możliwości obstawiana meczów dają również możliwość ich śledzenia na żywo. W Polsce najpopularniejsze aplikacje bukmacherskie umożliwiające oglądanie transmisji na żywo należą do STS oraz do Fortuny. Usługi transmisji dostępne są na stronie internetowej oraz w aplikacji.

Oglądanie meczów na żywo w serwisach bukmacherów wymaga od nas praktycznie tylko założenia konta. STS nie wymaga zakładania żadnego depozytu i udostępnia transmisje meczów za darmo. Fortuna udostępnia swoje transmisje jeżeli użytkownik, obstawił jakikolwiek zakład w ciągu ostatnich 7 dni za minimum 2 złote. Jest to wiec tania i sprawdzona opcja na śledzenie meczów na żywo za pomocą telefonu.

Eleven Sports

Aplikacja należąca do telewizji o tej samej nazwie dostępna jest całkowicie za darmo do pobrania. Umożliwia ona oglądanie wielu transmisji z dyscyplin sportowych w tym meczów. Za dostęp do usług tego serwisu trzeba uiścić opłatę miesięczną wynoszącą 15,90 zł. Dostępne są również pakiety półroczne oraz roczne. W ofercie tego serwisu znajdziecie wiele transmisji z najważniejszych meczów lig europejskich.

Nikodem Potocki
Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.