,

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce gdzie obejrzeć? Transmisja TV i Online | 11.05.2024

11 maja 2024 roku o godzinie 17:30 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się emocjonujące spotkanie PKO Ekstraklasy, w którym zmierzą się Jagiellonia Białystok i Korona Kielce. Jest to mecz 32. kolejki rozgrywek. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w tv, online i czy można oglądać za darmo, przedstawiamy poniżej.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce: gdzie oglądać?

Transmisję meczu na żywo w telewizji zapewni Canal+Sport 3. Dostęp do transmisji online jest możliwy za pośrednictwem serwisów Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, które są dostępne dla abonentów tych platform.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce: transmisja za darmo

Transmisja z meczu Jagiellonia Białystok – Korona Kielce nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online możliwy jest wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce: transmisja online w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł możliwy jest dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej na urządzenia takie jak smartfony, tablety, smart TV i inne.

Jagiellonia Białystok – Korona Kielce: transmisja online w Polsat Box Go

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz, należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www oraz aplikację na różnych urządzeniach, z możliwością oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.