,

Gdzie oglądać mecze online?

Jeżeli nie posiadasz dostępu do telewizji lub kanałów sportowych, a chcesz oglądać mecze, to dobrym wyborem jest skorzystanie z serwisów online. W Internecie znajduje się wiele platform, które transmitują na żywo mecze z całego świata.

Oferta internetowa jest oferowana przez wiele różnych serwisów, również tych należących do tradycyjnych telewizji. Warto korzystać ze sprawdzonych witryn internetowych, aby uniknąć nachalnych reklam oraz złej jakości obrazu. Znajdziemy w sieci zarówno rozwiązania płatne jak i darmowe. Gdzie jednak najlepiej jest oglądać mecze?

Serwisy online należące do telewizji

Najlepszym rozwiązaniem są prawdopodobne oficjalne serwisy należące do największych stacji telewizyjnych. Za ich pośrednictwem można śledzić wiele rozgrywek z całego świata. Serwisy te posiadają wymagane licencje do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych. W zależności od serwisu oraz od meczów oferta oficjalnych stron internetowych należących do telewizji jest płatna lub darmowa.

Bardzo ciekawą ofertę dla swoich użytkowników przygotował Polsat. Za pośrednictwem ich portalu Polsat Box Go sport dostajemy możliwość śledzenia meczów rozgrywanych w wielu prestiżowych ligach światowych. Polsat posiada masę licencji, co powoduje, że dostęp do ich transmisji jest dostępny po uiszczeniu opłaty abonamentowej wynoszącej 40 złotych na miesiąc.

Swój serwis posiada również TVP oraz TVN. Serwis sport.tvp.pl transmituje mecze Ligi Mistrzów na żywo za darmo z wielu rozgrywek. Ich oferta jest jednak ograniczona. Przykładem takich ograniczeń jest to, że w ich serwisie zobaczymy jedynie jedno środowe spotkanie Ligi Mistrzów.

Dlatego korzystając z tego serwisu, jest duża szansa, że nie zobaczymy wszystkich najciekawszych spotkań. Transmisje z meczów można również śledzić na platformie Canal+ ONLINE. Tak samo jak platforma Polsatu jest to, serwis wymagający uiszczania comiesięcznej opłaty, zależącej od pakietu, jaki wybierzemy.

Platformy specjalistyczne

Mecze online można śledzić również na specjalistycznych stronach, które zajmują się jedynie konkretnymi transmisjami. Wybierając ten sposób, trzeba mieć na uwadze, że sporo z takich serwisów nie posiada praw do legalnej transmisji. Dlatego trzeba dokładnie przyjrzeć się serwisowi, z którego chcemy skorzystać.

Często na takich stronach występują uciążliwe reklamy, a jakość obrazu pozostawia wiele do życzenia. Czasem takie strony żądają uiszczenia opłaty za oglądanie transmisji, co niekiedy jest próbą oszustwa. Właśnie dlatego lepiej jest unikać takich platform, jeżeli nie mammy pewności, że działają legalne.

Transmisje u bukmacherów

Mecze na żywo można też śledzić na platformach bukmacherów. Wielu z nich oprócz możliwości stawiania zakładów, transmituje wydarzenia sportowe. Często wystarczy jedynie obstawić zakład w ostatnim czasie za minimalną kwotę, by otrzymać dostęp do transmisji z meczów. Są to legalne i dobrej jakości transmisje.

W Polsce najwięksi bukmacherzy tacy jak Fortuna oraz STS oferują na swoich platformach taką możliwość. Mecze można śledzić również za pomocą ich aplikacji mobilnych. To bardzo wygodne i sprawdzone rozwiązanie dostępne praktycznie za darmo, dlatego warto skorzystać z tej opcji.

Nikodem Potocki
Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.