,

FC Barcelona – Real Sociedad gdzie oglądać? Transmisja TV i Online | 13.05.2024

13 maja 2024 roku o godzinie 21:00 odbędzie się emocjonujące starcie na Estadio Olímpico w Barcelonie, gdzie FC Barcelona zmierzy się z Real Sociedad w ramach 35. kolejki hiszpańskiej LaLiga. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w TV, online i czy można oglądać za darmo.

FC Barcelona – Real Sociedad: gdzie oglądać?

Mecz FC Barcelona – Real Sociedad będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dostępna jest również transmisja online przez serwisy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go oraz za darmo na Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja za darmo

Transmisja za darmo dostępna będzie w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do transmisji jest możliwy po założeniu konta klienta, dokonaniu depozytu i postawieniu zakładu. Nowi klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych pakietów powitalnych, które umożliwiają oglądanie transmisji bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo .

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi zarówno przez stronę internetową i aplikację mobilną (Android, iOS).

FC Barcelona – Real Sociedad: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Te platformy oferują różnorodne pakiety subskrypcji, które umożliwiają dostęp do szerokiego zakresu kanałów, w tym sportowych.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, co umożliwia oglądanie transmisji na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go oferują możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia udostępnienie konta innym osobom.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.