,

FC Barcelona – Rayo Vallecano: gdzie obejrzeć? Transmisja tv, stream online | 19.05.2024

Spotkanie FC Barcelona kontra Rayo Vallecano odbędzie się 19 maja 2024 roku o godzinie 19:00 na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Jest to jedno z kluczowych starć 37. kolejki LaLiga. Poniżej przedstawiamy, gdzie można śledzić to emocjonujące wydarzenie w telewizji oraz online, w tym opcje darmowe.

FC Barcelona – Rayo Vallecano: gdzie oglądać?

Transmisja tv z tego emocjonującego spotkania będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Dostęp online zapewnią serwisy WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go (płatne) oraz Fortuna TV, STS TV i Superbet TV (bezpłatne).

FC Barcelona – Rayo Vallecano: transmisja za darmo

Transmisja za darmo dostępna będzie w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Warunkiem skorzystania z tej opcji jest założenie konta, wpłata depozytu oraz aktywne uczestnictwo w zakładach bukmacherskich na platformie. Dla nowych użytkowników przygotowano atrakcyjne pakiety startowe, które umożliwiają korzystanie z transmisji bez dodatkowych kosztów.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisję meczu można śledzić nie tylko na komputerach, ale również za pomocą aplikacji mobilnych dostępnych na urządzenia z systemami Android i iOS, co umożliwia oglądanie wydarzenia w dowolnym miejscu i czasie.

FC Barcelona – Rayo Vallecano: transmisja meczu online

Dostęp do transmisji online zapewniają także płatne platformy WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Te serwisy oferują różnorodne pakiety abonamentowe, które pozwalają dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb użytkowników.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każda z platform, zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji, umożliwia łatwy dostęp do transmisji, niezależnie od wykorzystywanego urządzenia. Szczególnie użytkownicy CANAL+ Online oraz Polsat Box Go cenią sobie możliwość jednoczesnego logowania na dwóch urządzeniach, co dodatkowo ułatwia dzielenie się dostępem z innymi.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.