,

FAME MMA Reborn kto wystąpi? – zawodnicy, karta walk

Fame MMA Reborn, zaplanowane na 9 grudnia 2023 roku, obiecuje być wydarzeniem przełomowym w świecie sportów walki. Ta gala, odbywająca się w Łodzi, przyciągnie uwagę fanów z całego kraju, prezentując zarówno doświadczonych zawodników, jak i nowe talenty w ekscytujących pojedynkach.

Główne Atrakcje Wieczoru

Najwięcej emocji wzbudza nadchodząca walka wieczoru pomiędzy Sylwestrem Wardęgą a Sebastianem Fabijańskim. Ten pojedynek to nie tylko sprawdzian umiejętności, ale również starcie dwóch silnych charakterów, które z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Innym znaczącym wydarzeniem na gali będzie pojedynek Patryka Bandurskiego z Piotrem Szeligą, który zapowiada się jako techniczna i taktyczna bitwa na najwyższym poziomie.

Różnorodność na Karcie Walk

Wśród zapowiedzianych walk znajdziemy również pojedynki, w których debiutanci będą mieli szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Szczególnie interesujący wydaje się być pojedynek Dominika Zadory z Michałem Pasternakiem, który ma potencjał, aby stać się jednym z najbardziej pamiętnych momentów wieczoru.

Odważne kombinacje i różnorodność stylów walki gwarantują, że każdy pojedynek będzie wyróżniał się unikalnością i intensywnością.

Karta Walk

Sylwester Wardęga – Sebastian Fabijański: walka wieczoru
Patryk Bandurski – Piotr Szeliga
Norman Parke – Maciej Sulęcki
Amadeusz Roślik – Kornel Regel
Dariusz Kaźmierczuk – Norbert Gierczak
Dominik Zadora – Michał Pasternak
Elizabeth Anorue – Natalia Korgol
Adrian Polański – Grzegorz Gancewski
Natan Marcoń – Jakub Maślanka
Iga Kozińska – Weronika Malinowska
Marcin Wrzosek – Tomasz Gromadzki

 

Nikodem Potocki
Nikodem Potockihttps://www.facebook.com/red.nikodem.potocki/
Absolwent informatyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, specjalizujący się w Big Data. Moja pasja to sport, w szczególności piłka nożna, siatkówka i MMA. Z wyboru kibic Atalanty Bergamo i Warty Poznań. Dążę do tego, by moje teksty łączyły sferę zawodową i zainteresowania.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.