,

EURO 2024: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć?

Podczas nadchodzących mistrzostw EURO 2024, rozgrywanych od 14 czerwca do 14 lipca, emocje będą sięgać zenitu na stadionach w dziesięciu niemieckich miastach, w tym Berlinie, Monachium czy Dortmundzie. Zapraszamy do śledzenia szczegółów dotyczących transmisji na żywo, które pozwolą kibicom na oglądanie najważniejszych meczów w telewizji oraz w internecie, zarówno na płatnych, jak i darmowych platformach.

EURO 2024: gdzie oglądać?

Transmisja tv dostępna będzie na antenach TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. W internecie, miłośnicy futbolu będą mogli śledzić zmagania na Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv dla transmisji płatnych, oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl.

EURO 2024: transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

EURO 2024: transmisja meczu online

Oprócz darmowych platform, kibice mogą również korzystać z płatnych serwisów streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo, które oferują szeroką gamę pakietów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na pakiety umożliwiające oglądanie transmisji na żywo z najważniejszych meczów EURO 2024.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.