,

Copa America 2024: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć?

Zbliża się wielkie wydarzenie sportowe, Copa America 2024, które odbędzie się w Stanach Zjednoczonych od 20 czerwca do 14 lipca. Pasjonaci futbolu z całego świata z niecierpliwością czekają na start tych emocjonujących rozgrywek. W niniejszym artykule prezentujemy pełne informacje, gdzie można śledzić transmisje meczów na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Copa America 2024 gdzie oglądać?

Transmisję meczów Copa America 2024 można śledzić za pośrednictwem kilku platform online. Transmisja płatna jest dostępna na platformie Viaplay, natomiast dostęp bezpłatny oferują serwisy STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV.

Copa America 2024 transmisja za darmo

Transmisja za darmo jest dostępna na platformach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby korzystać z darmowej transmisji, należy założyć konto, dokonać minimalnego depozytu oraz postawić zakład bukmacherski. Dzięki temu można nie tylko emocjonować się meczami, ale również skorzystać z atrakcyjnych bonusów powitalnych oferowanych przez te serwisy.

Serwisy te dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak i poprzez aplikacje mobilne (Android, iOS), co umożliwia oglądanie meczów na różnorodnych urządzeniach.

Copa America 2024 transmisja meczu w Viaplay

Osoby preferujące transmisję płatną mogą subskrybować Viaplay, gdzie dostępny jest pakiet “Total” w cenie promocyjnej 44 zł / miesiąc (przy płatności rocznej) lub 55 zł / miesiąc (w subskrypcji miesięcznej). Viaplay umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach, w tym smart TV, smartfonach, tabletach oraz konsolach do gier. Dodatkowo, na jednym koncie można oglądać transmisję na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.