,

Borussia Dortmund – Real Madryt: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć? | 1.06.2024

1 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Wembley w Londynie odbędzie się finał Ligi Mistrzów, gdzie zmierzą się Borussia Dortmund i Real Madryt. Jest to mecz, który przyciąga uwagę fanów piłki nożnej na całym świecie. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące dostępnych transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online.

Borussia Dortmund – Real Madryt: gdzie oglądać?

Mecz Borussia Dortmund przeciwko Real Madryt będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanałach Polsat oraz Polsat Sport Premium 1. Dostępna będzie również transmisja online za pośrednictwem serwisów WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go.

Borussia Dortmund – Real Madryt: transmisja za darmo

Transmisja z meczu Borussia Dortmund przeciwko Real Madryt nie jest dostępna za darmo.

Borussia Dortmund – Real Madryt: transmisja meczu online

Transmisję z finału Ligi Mistrzów można oglądać po opłaceniu subskrypcji na jednym z serwisów streamingowych: WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które pozwalają na dostosowanie usługi do własnych potrzeb, co jest kluczowe dla miłośników sportowych emocji.

  • WP Pilot » oferuje pakiet „Lajt z reklamami” dostępny za 5,99 zł na 30 dni, który umożliwia oglądanie wybranych kanałów z reklamami;
  • CANAL+ Online » proponuje pakiet “Canal+” w cenie 39 zł miesięcznie, który obejmuje główny kanał Polsatu i dodatkowe kanały tematyczne;
  • Polsat Box Go » udostępnia pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie, co pozwala na dostęp do szerokiej oferty sportowej.

Każda z wymienionych platform dostępna jest zarówno przez stronę internetową jak i aplikację, co umożliwia oglądanie meczu na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart TV oraz innych urządzeniach. Dodatkowo, platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go oferują możliwość oglądania transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach, co jest wygodne dla rodzin i grup przyjaciół.

Pakiet "Lajt z reklamami" za 5,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+ z kanałem Polsat" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.