,

Austria – Francja: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online | 17.06.2024

Spotkanie Austria – Francja odbędzie się 17 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Esprit Arena. W ramach fazy grupowej EURO 2024 zespoły te zmierzą się ze sobą w grupie D. Szczegóły dotyczące dostępnych transmisji tego emocjonującego meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, zostały przedstawione poniżej.

Austria – Francja: gdzie oglądać?

Transmisja meczu Austria – Francja będzie dostępna na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. Dla miłośników oglądania online, spotkanie będzie transmitowane przez Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO oraz Sweet.tv. Ponadto, mecz będzie można oglądać bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl.

Austria – Francja: transmisja za darmo

Transmisję spotkania Austria – Francja można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz za pośrednictwem aplikacji TVP Sport. Dostęp jest możliwy z różnych urządzeń, w tym smartfonów, tabletów, telewizorów Smart TV oraz innych urządzeń, takich jak Chromecast czy telewizory z Android TV oraz LG.

Austria – Francja: transmisja meczu online

Transmisję z meczu Austria – Francja można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również na platformach Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różne pakiety subskrypcji, umożliwiające dostęp do pełnej transmisji dzisiejszego spotkania.

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus” dostępny za 19,99 zł / 30 dni przy płatności odnawialnej, oraz za 24,99 zł / 30 dni przy płatności jednorazowej;
  • CANAL+ Online » w pakiecie “Canal+” za 39 zł / miesiąc umożliwia dostęp do kanałów TVP Sport, TVP 1 i TVP 2;
  • Megogo » pakiet “Startowy” dostępny jest za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z tych serwisów oferuje aplikację oraz stronę internetową, umożliwiając oglądanie meczu na różnorodnych urządzeniach, takich jak komputer, smartphone, tablet czy telewizor Smart TV.</â€>

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.