,

AS Roma – Juventus: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online | 05.05.2024

W nadchodzącą niedzielę, 5 maja 2024 roku, o godzinie 20:45, rozegra się emocjonujące starcie w ramach 35. kolejki Serie A na Stadio Olimpico w Rzymie, gdzie zmierzą się AS Roma z Juventus. Niniejszy artykuł prezentuje wszystkie opcje dostępne dla kibiców pragnących śledzić to wydarzenie na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

AS Roma – Juventus: gdzie oglądać?

Transmisja tv AS Roma – Juventus będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1. Miłośnicy oglądania meczów online znajdą transmisję na WP Pilot, Canal+online oraz Polsat Box Go, a także bezpłatnie na Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

AS Roma – Juventus: transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowej transmisji można uzyskać, zakładając konto i dokonując minimalnego depozytu. Każda z tych platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne, umożliwiające bezpłatne oglądanie. Szczegóły poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisję można śledzić na urządzeniach mobilnych oraz komputerach za pomocą dedykowanych aplikacji i stron internetowych tych serwisów.

AS Roma – Juventus: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do ekskluzywnych treści sportowych. Oto niektóre z dostępnych opcji:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów oferuje dostęp do transmisji na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety, a także telewizory smart. Niektóre z platform, jak CANAL+ Online i Polsat Box Go, umożliwiają oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest wygodne dla użytkowników chcących podzielić się dostępem z innymi.

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.