,

Arka Gdynia – Odra Opole: transmisja, stream online, gdzie oglądać? | 30.05.2024

30 maja 2024 roku o godzinie 20:30 na Stadionie GOSiR w Gdyni, odbędzie się emocjonujące spotkanie półfinałowe baraży do Ekstraklasy między Arka Gdynia a Odra Opole. Zaprezentujemy, gdzie będzie można śledzić transmisję tego meczu, zarówno w telewizji, jak i online, uwzględniając opcje płatne i bezpłatne.

Arka Gdynia – Odra Opole: gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie można oglądać na kanale Polsat Sport 2. Natomiast transmisję online oferują platformy takie jak Polsat Box Go.

Arka Gdynia – Odra Opole: transmisja za darmo

Transmisja spotkania Arka Gdynia – Odra Opole nie jest dostępna za darmo. Wszystkie platformy oferujące transmisję tego meczu działają na zasadach płatnego abonamentu.

Arka Gdynia – Odra Opole: transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go udostępnia transmisję z tego spotkania. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.