,

Almeria – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja tv, stream online | 16.05.2024

Spotkanie Almeria kontra FC Barcelona rozpocznie się 16 maja 2024 roku o godzinie 21:00. Mecz, będący częścią 36. kolejki LaLiga, odbędzie się na stadionie Power Horse Stadium w Almerii. Prezentujemy poniżej informacje, gdzie będzie można śledzić to emocjonujące wydarzenie na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie, w tym opcje dostępne bezpłatnie.

Almeria – FC Barcelona: gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna Almeria – FC Barcelona będzie dostępna na kanale Canal+Sport. Mecz na żywo można również oglądać online przez serwisy Canal+online (płatna opcja) oraz Fortuna TV, STS TV, Superbet TV (dostęp bezpłatny po spełnieniu odpowiednich warunków).

Almeria – FC Barcelona: transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie możliwa na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z tej opcji, konieczne jest zarejestrowanie konta, wpłacenie depozytu oraz zawarcie zakładu. Dla nowych użytkowników dostępne są atrakcyjne pakiety startowe, umożliwiające oglądanie meczu bez dodatkowych kosztów.

  • Fortuna TV » przyjmij bonus powitalny 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » odbierz pakiet startowy 760 zł i ciesz się transmisją bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij promocję startową 3755 zł i korzystaj z bezpłatnej transmisji.

Dostęp do bezpłatnej transmisji meczu jest możliwy zarówno przez strony internetowe jak i aplikacje mobilne (Android, iOS) każdej z wymienionych platform.

Almeria – FC Barcelona: transmisja online w Canal+online

Aby obejrzeć Canal+online, konieczne jest wykupienie subskrypcji. Pakiet „Canal+” jest dostępny w cenie promocyjnej 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za 20 zł miesięcznie, możliwy jest dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na wielu urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach oraz smart TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Kamil Gieroba
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.